0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

LSM dhe OPM filluan dialog social për harmonizimin e pagave në sektorin privat në përputhje me rritjen e pagës minimale

Përfaqësues të Lidhjes së Sindikatave të Maqedonisë (LSM) dhe Organizatës së Punëdhënësve të Maqedonisë (OPM) realizuan takim në të cili është diskutuar për nevojën e harmonizimit të pagave të punëtorëve në sektorin privat në përputhje  rritjes së pagës minimale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle