0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

LSM dhe biznesi i paraqitën kërkesat e tyre para Këshillit Ekonomik të qeverisë, masa presin këtë ose javën e ardhshme

Masat për përballje më të lehtë me krizën energjetike të miratohen deri në fund të kësaj jave ose më së voni deri të mërkurën e ardhshme, u dakorduan sot biznesi dhe qeveria. Nga seanca e Këshillit Ekonomik nuk ka dalë asnjë vendim konkret. Kompanitë përsëritën kërkesat e tyre, ndërsa kërkesa kumtoi edhe Lidhja e Sindikatave (LSM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle