0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

LSM: Deputetët të ndalojnë me lojërat e tyre politike dhe t’i miratojnë ndryshimet për tl dielën ditë jo pune

Lidhja e Sindikatave të Maqedonisë (LSM) sot përsëri u bëri thirrje deputetëve që të ndalojnë me lojërat politike dhe t'i votojnë ndryshimet në Ligjin për marrëdhënie të punës, me të cilin e diela duhet të shpallet ditë jo pune.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle