0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

LSDM: VMRO-DPMNE vazhdon t’i pengojë në Kuvend ndryshimet ligjore për ditën e diel që të jetë ditë jo pune

Grupi i deputetëve të LSDM-së akuzoi se VMRO-DPMNE-ja opozitare me ditë të tëra i pengon në Kuvend ndryshimet e Ligjit për marrëdhënie të punës për ditën e diel ditë jo pune, me çka theksojnë, vazhdon të punojë kundër punëtorëve, kundër qytetarëve dhe interesave të tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle