Partitë politike SQPolitikë SQ

LSDM: VMRO-DPMNE-ja është kundër imunizimit masiv dhe masave të reja për mbrojtje

Qëllimi i vetëm i masave të reja dhe vaksinimit masiv është mbrojtja e shëndeti të qytetarëve dhe shëndetit kolektiv pasi lloji i ri i koronavirusit filloi të përhapet me shpejtësi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle