Partitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

LSDM: VMRO-DPMNE-ja e papërgjegjshme në Kuvend me këmbëngulje bllokon gjithçka që është në interes të qytetarëve dhe shtetit

Shkup, 24 shtator 2021

Butoni Kthehu në krye
Mbylle