0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

LSDM: Të akuzuarit në “Parcelat kriminale” ishin donatorë të VMRO-DPMNE-së dhe Arsovskës

Informacionet e fundit të cilat dolën në publik tregojnë se të akuzuar dhe të dyshuar në aferën "Parcelat kriminale" me të cilat janë keqpërdorur 1,6 milionë euro janë donatorë të VMRO-DPMNE-së, por edhe të fushatës së Arsovskës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle