0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

LSDM: Shumica parlamentare nuk do të votojë për zgjedhje të shpejta të parakohshme

Shumica parlamentare nuk do të votojë për zgjedhje të parakohshme, informoi LSDM-ja, duke vlerësuar se sot është konfirmuar se paralajmërimet për shumicë të re parlamentare nga lideri i VMRO-DPMN-së, Hristijan Mickoski janë të parealizueshme dhe kanë rënë në ujë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle