0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

LSDM: Raporti i TI-së e konfirmon përparimin e shtetit në luftën kundër krimit dhe korrupsionit

Qeveria e kryesuar nga LSDM dhe institucionet kompetente, realizuan përparim serioz në luftën kundër krimit dhe korrupsionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle