0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

LSDM: Qytetarët e shohin dallimin midis punës së përgjegjshme të LSDM-së dhe marrëdhënis së papërgjegjshme të VMRO-DPMNE-së

LSDM-ja me guxim dhe vizion inicoi dhe e zbaton konceptin "Një shoqëri për të gjithë", koncept i cili bazohet në tolerancë, drejtësi sociale, mundësi dhe përgjegjësi të barabarta për të gjithë qytetarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle