0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

LSDM: Për pesë për qind rroga më të larta për punonjësit shëndetësorë nga janari, investime edhe në pajisje të re bashkëkohore

Qeveria e kryesuar nga LSDM vazhdon me investime në shëndetësinë publike për punonjës shëndetësorë të motivuar dhe qytetarë të kënaqur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle