0_Maqedoni.Portal SQTekste origjinale SQ

LSDM: Paaftësinë e kryetarëve të komunave të VMRO-DPMNE-së Mickoski shpejton ta mbulojë me kërkesë për zgjedhje

Hristijan Mickoski dhe VMRO-DPMNE me çdo kusht kërkojnë zgjedhje të parakohshme parlamentare me shpresën se në atë mënyrë do ta mbulojnë paaftësinë  e kryetarëve të komunave, potencoi nënkryetari i LSDM-së, Stefan Bogoev duke qenë mysafir në emisionin "Brifingu i mëngjesit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle