Uncategorized SQ

LSDM: Nënshkrimet për nismën janë mbledhur me gënjeshtra dhe mashtrime, konfirmojnë deputetët e opozitës

Deputetët e opozitës dëshmuan publikisht përmes mediave se nënshkrimet për Nismën për mosbesimin e Qeverisë janë mbledhur me gënjeshtra dhe mashtrime, që vetëm tregon se nuk ka mashtrues më të madh se Hristijan Mickoski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle