0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

LSDM: Mickovski ndërmori hapa të pandershëm që ta minojë sistemin shëndetësor

Piromani politik Histian Mickovski në vend që të bëjë thirrje për respektim të rreptë të masave të reja për mbrojtje të qytetarëve dhe imunizim masiv me këmbëngulje është kundër masave me çka i shkaktohet dëm i drejtpërdrejtë shëndetit të qytetarëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle