0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

LSDM: Mickoski dhe VMRO-DPMNE u përballën me debakël në zgjedhje

VMRO-DPMNE nuk mund të vetëdijesohen nga shuplaka që e morën nga qytetarët në zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale dhe po tentojnë që humbjen ta paraqesin si fitore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle