0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQ

LSDM-ja zyrtarizoi edhe 17 kandidatë të tjerë për kryetarë komunash, do të shkojë në zgjedhje me 69 kandidatë

Këshilli Ekzekutiv i LSDM-së mbrëmë përcaktoi kandidatët për kryetarë komunash në 18 komuna të tjera në të gjithë vendin për zgjedhjet e ardhshme lokale të 17 tetorit. Me gjithsej 69 kandidatë të identifikuar që janë pjesë e më të mirëve të LSDM-së, ne kërkojmë mbështetjen e qytetarëve për një fitore bindëse, të fortë dhe të qartë në zgjedhjet lokale. Ne kemi më të mirët dhe LSDM-ja është favorit dhe fitues i këtyre zgjedhjeve lokale, deklaroi në konferencën e sotme për shtyp Lupço Nikollovski, sekretar i Përgjithshëm i LSDM-së.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle