0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

LSDM: I ftojmë në bashkëpunim të gjitha forcat demokratike dhe deputetët, të mos lënë vulë të përhershme me votën e tyre për grindje të reja, ngecje dhe konflikte ndëretnike

Nëse me të vërtetë ka shumicë të re parlamentare presim ajo të konfirmohet përmes procedurave adekuate parlamentare dhe zgjedhjes eventuale të qeverisë së re.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle