0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

LSDM: Gjykim për incidentet dhe dhunën në protestën e organizuar nga VMRO-DPMNE dhe E Majta

E dënojmë ashpër dhunën dhe incidentet që ndodhën sonte në protestën e organizuar nga VMRO-DPMNE dhe E Majta para ndërtesave të Qeverisë dhe Kuvendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle