0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

LSDM dhe PLD kundër koalicionit të gjerë, në BDI paralajmërohet llogaridhënie për punën e bërë para kryesisë së re

- Partitë në pushtet LSDM dhe PLD janë kundër formimit të qeverisë së gjerë në të cilën do të hynin edhe partitë opozitare, propozim të cilin e dha deputeti Pavle Trajanov nga Lidhja Demokratike, e cila gjithashtu është pjesë e shumicës qeveritare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle