0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

LSDM: Deputetët që bojkotojnë të heqin dorë nga pagat dhe privilegjet

Deputetët e VMRO-DPMNE-së që bojkotojnë dhe bllokojnë Kuvendin nuk duhet të paguhen nga qytetarët për mospunën e tyre dhe sjelljen e tyre destruktive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle