0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

LSDM: Arsovska po u shkakton dëm shkupjanëve dhe Shkupit

Kryetarja e Qytetit Danella Arsovska çdo ditë e dëshmon moskujdesin për qytetarët dhe për Qytetin e Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle