0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

LPFMV: Shkupi me hapa të sigurt drejt titullit

Skuadra e Shkupit ka regjistruar fitoren e 19-të gjatë sezonit në Ligën e parë futbollistike të Maqedonisë së Veriut (LPFMV) dhe ka rritur epërsinë para konkurrentëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle