0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

LPFM: Derbi në Tetovë pa gola

Kampioni aktual Shkëndija dhe nënkampioni Shkupi, pasditen e sotme pa gola në stadiumin e Qytetit të Tetovës e përfunduan xhiron e 6 -të në Ligën e parë të futbollit maqedonas (LPFM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle