Evropë SQEvropë.Portal SQ

Londra do të investojë qindra milionë stërlina për stimulimin e ecjes në këmbë ose me biçikletë

– Qeveria britanike do të investojë 338 milionë stërlina për promovim të ecjes në këmbë dhe ndërtim të shtigjeve të reja për biçikleta. Qëllimi është që përdorimi i rritur gjatë pandemisë i biçikletave si mjet transportues të mbetet i përhershëm, si pjesë e përpjekjeve për ulje të gazrave të dëmshëm.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle