Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Londër: Rusia me tanke të vjetra 50 vjeç në pjesën jugore të Ukrainës

 Forcat tokësore të ushtrisë ruse po vazhdojnë përpjekjet e tyre për të rrethuar Severodonjeckun dhe Lisiçanskun dhe së fundmi kanë marrë kontrollin e disa fshatrave në veriperëndim të Popasnas, publikoi Ministria britanike e Mbrojtjes në një raport të rregullt të inteligjencës ushtarake.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle