Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Londër: Rusia dhe Kina janë kërcënim i madh për sigurinë kibernetike të Britanisë së Madhe

Qendra nacionale për siguri kibernetike e Britanisë së Madhe (NCSC) konsideron se Rusia dhe kina paraqesin rrezikun më të madh për vendin lidhur me sulmet kibernetike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle