Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Londër: Me siguri do të pasojnë luftime të ashpra për Kievin

Me siguri do të pasojnë luftime të ashpra në paralagjet e kryeqytetit ukrainas, Kiev, derisa trupat ruse po i mbajnë pozicionet në lindje dhe në perëndim të qytetit, edhe pse një numër i kufizuar i njësive janë tërhequr, ceket mes tjerash në raportin më të ri zbulues të Ministrisë britanike të Mbrojtjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle