0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniShoqëri SQ

Lokalizohet dhe vihet nën kontroll zjarri mbi Dojran të Vjetër

Banorët e lagjes turistike Karaç në Dojran të Vjetër, dje rreth orës 16 kanë raportuar se mbi lagjen e tyre ka shpërthyer  zjarr, i cili, për shkak të pranisë së erës nga drejtimi jugor, ka pasur mundësi të përhapet në drejtim të Dojranit të Ri.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle