0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQ

Lokalizohet zjarri në rajonin e Dojranit dhe Bogdancit

Zjarri tek fshati Furkë dhe diga Paljurci, mes komunave të Dojranit dhe Bogdancit është lokalizuar me forca të përbashkëta dhe të koordinuara me intervenim edhe nga toka dhe ajri. Zjarri është shtrirë vetëm në zona të kontrolluara, theksuan sonte nga Qendra për menaxhim me kriza.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle