0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Lokalizohet zjarri në fshatin Kiselicë, të Kriva Pallankës, u dogjën pylli dhe objekte përreth

– Zjarri i cili prej dje pasdite kaploi një pjesë të një rajoni pyjor, ndërsa dogji edhe objekte përreth dhe një shtëpi të vjetër në fshatin Kiselicë, të Kriva Pallankës, është lokalizuar rreth orës dhjetë të mëngjesit të sotëm, informojnë nga Njësia Territoriale Zjarrfikëse, në Kriva Pallankë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle