0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQ

Lokalizohet zjarri afër fshatit Deviç, në rajonin e Makedonski Brodit

Zjarri i cili dje rreth orës 14 shpërtheu në atarin e fshatit Deviç, të rajonit të Makedonski Brodit, është lokalizuar mbrëmë pas mesnate, me ndihmën e njësive të armatës dhe NJTKZ të Makedonski Brodit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle