0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Lokalizohen dy zjarret në rajonin e Koçanit, janë djegur 200 hektarë pyje dhe zona bujqësore

Anëtarët e njësive territoriale të zjarrfikësve nga Koçani, Vinicë dhe Shtip herët në mëngjes lokalizuan dy zjarret në rajonin e Koçanit, të cilët përfshinë një pyll pishe dhe tokë bujqësore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle