0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport SQSport.Slajder SQ

LO: Basketbollistet franceze përmes Spanjës në gjysmëfinale

Franca e fitoi pasdite Spanjën me rezultat 67:64 dhe u kualifikua në gjysmëfinale të turneut olimpik në basketboll në konkurrencë të femrave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle