0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQTë Tjera SQ

LO: Atletja polake Vllodarçuk ka shkruar histori

Atletja polkake në gjuajtjen e çekiçit, Anita Vllodarçuk e fitoi titullin olipmik në Lojërat në Tokio dhe u bë gruaja e parë në histori me tre medalje të arta në atletikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle