Partitë politike SQPolitikë SQ

Llukarevska: Zgjedhje nuk do të ketë por punë, koha është për masa dhe projekte për tejkalimin e krizës

Shkup, 24 janar 2022

Butoni Kthehu në krye
Mbylle