0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQShoqëri SQ

Llukarevska: I hedh poshtë të gjitha spekulimet se do të shfuqizohet projekti TVSH-ja Ime

Drejtoresha e Drejtorisë për të Ardhura Publike (DAP) Sanja Llukarevska si spekulime i vlerëson pohimet se do të shfuqizohet projekti TVSH-ja Ime dhe thekson se përmes kësaj mase deri më tani u janë kthyer mbi tre miliardë denarë rreth 350 mijë shfrytëzuesve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle