Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Llonçar: Protestat para shtëpive të mjekëve janë pafytyrësi e paparë

Ministri serb i Shëndetësisë, Zllatibor Llonçar, me rastin e protestave të mbrëmshme të kundërshtarëve të masave për mbrojtje nga koronavirusi para ndërtesave në të cilat jetojnë, mjekë nga Beogradi dhe Nishi deklaroi se bëhet fjalë për një "pafytyrësi të paparë", njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle