Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Lloji omikron zbulohet në Spanjë dhe Suedi

Spanja dhe Suedia sot kumtuan se i kanë regjistruar rastet e para të infeksioneve me llojin e ri të koronavirusit - omikron.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle