Botë SQBotë.Portal SQ

Lloji i ri i frikësoi bursat në SHBA, vendi mund të vendos ndalesë të fluturimeve nga Afrika Jugore

Tregtimi i bursave kryesore industriale në SHBA sot filloi me humbje, çmimet e naftës bien, ndërsa kompanitë ajrore paralajmërojnë anulim të fluturimeve, pasi mbrëmë erdhi lajmi për mutacion të ri dhe të rrezikshëm të koronavirusit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle