Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Lloji Delta edhe zyrtarisht i konfirmuar në Shqipëri

Ministria shqiptare e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale sot pasdite edhe zyrtarisht konfirmoi se në vend po qarkullon lloji Delta, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle