0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Llojet e reja dhe shpërndarja e pabarabartë e vaksinave e rënduan gjendjen me koronavirusin në vitin 2021

Bota e ka përfunduar vitin 2021 me 29,326,993 raste aktive të koronavirusit, 5,452,999 viktima, 253,689,769 të shëruar dhe gjithsej 288,469,761 të sëmurë nga fillimi i pandemisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle