0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Lloj i ri i koronavirusit është zbuluar në Afrikë të Jugut dhe është përhapur në shtatë vende

– Shkencëtarët në Afrikën e Jugut zbuluan lloj të ri të koronavirusit me disa mutacione, por duhet të konfirmohet a është më shumë infektues ose rezistues në imunitetin e arritur me vaksinimin ose me infeksionin paraprak.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle