0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Llazarevski për MIA-n: Lufta për të drejtat e njeriut nuk mbaron asnjëherë, theksi i opinionit është gjithmonë në atë që tek tani duhet të arrihet

E ndjeva se isha i detyruar të ndërmarr diçka, ishte më e fortë se unë, heshtjen e përjetoja si bashkëpjesëmarrje. Me këto fjalë informatori Gjorgji Lazarevski në intervistën për MIA-n ka sqaruar momentin kur ka mësuar se dikush ka bërë diçka të kundërligjshme, se dikush ka dashur të kontrollojë gjithçka rreth tij, madje edhe të afërmit e tij. Ai është njëri nga dy personat që i nxorën ilegalisht bisedat e përgjuara nga DSK-ja dhe ia dorëzuan opozitës së atëhershme, e më vonë u hapën edhe disa procese gjyqësore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle