Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Llavrov: Tërheqja e ushtarëve të huaj, armëve dhe pajisjes ka të bëjë edhe me Bullgarinë dhe Rumaninë

Tërheqja e ushtarëve të huaj, armëve dhe pajisjes ka të bëjë edhe me Bullgarinë dhe Rumaninë si dy vende të cilat nuk ishin anëtare të NATO-s në vitin 1997, deklaroi ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Llavrov duke iu përgjigjur pyetjeve nga mediumet të cilat Ministria e Punëve të Jashtme e Rusisë i publikoi sot në ueb-faqen e saj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle