Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Llavrov: Rusia nuk ka vjedhur formulë të vaksinës së Astra Zenekës për ta prodhuar Sputnik V

Shefi i diplomacisë ruse, Sergej Llavrov i demantoi pohimet e mediumeve britanike se spiunë rusë e kanë vjedhur projektin e vaksinës britanike AstraZeneka, duke cekur se thëniet e tilla janë pa bazë dhe të pambështetura.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle