0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Llavrov: Nëse nuk marrim përgjigje konstruktive nga Perëndimi rreth kërkesave për siguri, Moska do të ndërmarrë masa adekuate

Ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Llavrov sot e përsëriti qëndrimin e Moskës se Rusia do të ndërmarrë masa adekuate nëse nuk merr përgjigje konstruktive nga SHBA-ja dhe NATO-ja rreth kërkesave për garancat e saj të sigurimit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle