0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Llavror të premten në Paris me Le Drian do ta dakordojë samitin Bajden-Putin

Shefi i diplomacisë ruse, Sergej Llavrov të premten në Paris do të takohet me kolegun e tij francez, Zhan-Iv Le Drian për t'i vendosur bazat për samitin mes presidentit amerikan, Xho Bajden dhe atij rus, Vlladimir Putin, kumtoi Ministria ruse e Punëve të jashtme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle