0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Llagumxhija: Zaevi e ka përjetuar fatin e të gjithë reformatorëve, shpresoj se ka ikur që të kthehet prapë

Ndërmarrja e përgjegjësisë për dështimin zgjedhor e kryeministrit Zoran Zaev është rast pa precedent në rajon. Përveç se ky akt i Zaevit mundet ose duhet të shërbejë si shembull për shumë politikanë në rajon, analitikët dhe njohësit e gjendjeve në Ballkan me brengosje të madhe e kanë marrë këtë lajm, duke marrë parasysh se Zaevi u takonte politikanëve të rrallë progresivë në këtë pjesë të Evropës, vlerëson portali sarajevas Startbih.ba.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle