0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

LK: Probleme me lëndime nga të dyja palët para derbit Inter – Barcelona

Interi dhe Barcelona po përballen me probleme të mëdha me lojtarë të lënduar në prag të derbit të nesërm në kuadër të xhiros së tretë të Ligës së Kampionëve

Butoni Kthehu në krye
Mbylle