0_Sport,Portal SQSport SQ

LK: Ndeshja Bajern- Barcelona pa shikues

Dueli në kuadër të Ligës së kampionëve (LK) mes Bajernit të Munihut dhe Barcelonës do të luhet javën e ardhshme pa praninë e shikuesve për shkak të gjendjes së papërshtatshme epidemiologjike lidhur me Kovid-19 në shtetin federal gjerman të Bavarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle